KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15652034
nr 1565 2034
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
"Gårdshuset Mäster Mikaelsgatan". Signerad. Akvarell, bildmått: 37x21 cm, yttermått inklusive ram: 54x37 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:28:27
400 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm